kostka brukowa czestochowazapytaj o oferteo firmie wictorofertacennik kostki brukowejkontakt

BEZPIECZNE PLACE ZABAW Z DREWNA FUNGOO – FUNNY

fungoo

     Fungoo to system wież, modułów i akcesoriów przeznaczonych dla odbiorców prywatnych, do użytku przydomowego, niekomercyjnego, w przestrzeniach o prywatnym (niepublicznym) charakterze.

Są to place zabaw o konstrukcjach wykonanych z drewna, z wieloma różnymi opcjami (modułami) i dodatkami (akcesoriami). Wszystkie są przygotowane do samodzielnego montażu i wyposażone są w komplet akcesoriów montażowych.

Drewno w placach zabaw Fungoo posiada kilka jednoznacznych cech: jest sortowane i selekcjonowane pod względem cech wytrzymałościowych, jest przygotowywane ze specjalną dbałością o gładkość wszelkich powierzchni, a krawędzie stanowiące potencjalne zagrożenie są łagodzone maszynowo i dodatkowo szlifowane tak aby wyeliminować ryzyko uszkodzeń w kontakcie z wrażliwą skórą dzieci. Drewno zabezpieczone jest impregnatami kolorystycznymi, co pozwala nie tylko na zapewnienie trwałości, ale również, poprzez nadanie koloru przy jednoczesnym zachowaniu widocznej struktury drewna, daje niepowtarzalny efekt estetyczny.

Zapraszamy do naszej siedziby firmy w celu obejrzenia ekspozycji wybranych zestawów placów zabaw.

Oferujemy Państwu możliwość zakupu naszego asortymentu na raty!

Funny_2_1_highmyhouse

plac zabawPARADISE_wymiar

tuv